50pcs/daug SC/UPC optinio tinklo adapteris vienos rūšies SC UPC jungtis optinio pluošto adapteris 1200nm į 1600nm

Prieinamumas: Yra sandėlyje

€10.27

Nauja prekė

Dalis socialinės žiniasklaidos

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos. Specifikacija:

Produkto Tipas

SC FC ST LC Adapteris

Režimas

Vieną režimas

Multi mode

Įterpties Nuostoliai

≤0.1 dB

≤0.2 dB

Grįžti Nuostolių

Nei 0,2 dB

-- --

Poravimosi Ilgaamžiškumas (500times)

Papildomų Nuostolių≤0.1 dB

Grįžti Nuostolių Kintamumą

Temperatūros Stabilumas(-40°C~80°C)

Papildomų Nuostolių≤0.2 dB

Grįžti Nuostolių Kintamumą

Darbinė Temperatūra

NUO -25°C~+85°C

Bangos ilgis

1200nm į 1600nm

Pakuotės Svoris 0.3kg (0.66lb.)
Pakuotės Dydis 13cm x 13cm x 8cm (5.12in x 5.12in x 3.15in)
Įrenginio Tipas gabalas
Modelio Numeris PK UPC jungtis
Prekės Pavadinimas SMTE
Sąlyga NAUJAS

Parašyti atsiliepimą

50pcs/daug SC/UPC optinio tinklo adapteris vienos rūšies SC UPC jungtis optinio pluošto adapteris 1200nm į 1600nm

50pcs/daug SC/UPC optinio tinklo adapteris vienos rūšies SC UPC jungtis optinio pluošto adapteris 1200nm į 1600nm

Sveiki atvykę į SeeMe Technology Co., LTD Nuolaida didmeninei prekybai? Daugiau dalių numeriai? Citata BOM? Visi mūsų produktai suteikia vienerių metų kokybės garantija. Daugiau informacijos ir techninių klausimų, prašome nedvejodami kreipkitės į SeeMe paslaugos. Specifikacija: Produkto Tipas SC FC ST LC Adapteris Režimas Vieną režimas Multi

Parašyti atsiliepimą

Nemokamas Pristatymas Gauti!

Panašūs produktai